Právě hledáme: Monetéry pro zabezpečovací systémy JABLOTRON

Pult centralizované ochrany
Pult centralizované ochrany je moderní středisko, kde jsou proškolení pracovníci, kteří non-stop vzdáleně kontrolují zabezpečovací systémy u našich klientů. Jakmile dojde k nestandardní situaci v chráněném objektu, speciální software zpracuje informace a pomůže se orientovat obsluze a umožní jí hned a odborně reagovat. Náš pracovník se postará o předání informace kontaktní osobě, o přivolání zásahové jednotky nebo kontaktování a zajištění zásahu Policie ČR. Služba pultu centralizované ochrany výrazně zvýší zabezpečení jak firemních objektů, tak rodinných domů. Za velmi výhodných cenových podmínek, s důrazem na 100% diskrétnost.
Fyzická ostraha

Co je potřeba k instalaci?
Aby bylo možné objekt napojit na pult centralizované ochrany, je potřeba mít spolehlivě nainstalované zabezpečovací prvky a senzory a komunikační ústředna, díky které se s danou budovou spojíme. Pokud máte už objekt zabezpečen, umíme se napojit i na starší typy systémů. Nejčastěji ale vybavujeme objekty novými, kvalitními a cenově dostupnými technologiemi. Tomu předchází bezpečnostní analýza a návrh možností. Po komunikaci a jednání s klientem připravujeme všechny potřebné komponenty, nastavujeme náš systém a pouštíme se do instalace zabezpečení.

Jakmile je vše hotovo, probíhá důkladné testování funkčnosti. Když po otestování vše běží, jak má, můžete pustit myšlenky na bezpečnost vašeho majetku z hlavy. A přenechat je na nás. Nám to nevadí, naopak rádi pomůžeme!


Neváhejte nás kontaktovat společně najdeme funkční řešení